Skupina od tridesetak hodočasnika iz Glamoča jutros je u 3 sata krenula na tradicionalno pješačko hodočašće sv. Ivi u Podmilačje. Među hodočasnicima su i četiri sudionika iz Vukovara te četiri iz Livna, koji su se pridružili ovom molitvenom i zavjetnom putu.
Hodočasnici će tijekom višednevnog pješačenja prolaziti kroz brojne krajeve kako bi stigli u Podmilačje, jedno od najpoznatijih svetišta sv. Ivana Krstitelja u Bosni i Hercegovini. Putovanje je ispunjeno molitvom, zajedništvom i duhovnom pripremom za blagdan sv. Ive.
Našem vrijednim hodočasnicima želimo sretan i blagoslovljen put, mnogo snage i ustrajnosti te da sigurno stignu na svoje odredište.





Visited 99 times, 99 visit(s) today
