Glamoč

Hodočasnici iz Glamoča stigli u Podmilačje nakon dvodnevnog pješačenja

prije 18 satiIRedakcija
E4b1a8e9 60d7 4368 9971 3ee1f8c03949

Skupina hodočasnika iz Glamoča danas je u 17 sati stigla u Podmilačje kod Jajca, nakon dvodnevnog pješačkog hodočašća. Po dolasku sudjelovali su na svetoj misi koja je služena u 18 sati u svetištu sv. Ivana Krstitelja.

Prvoga dana hodočasnici su prošli dionicu preko Homara, Dubrava, Pribelje, izvora Plive i Šipova, gdje su prenoćili. Drugoga dana nastavili su put od Šipova preko Jezera i Jajca do Podmilačja, gdje su u molitvi i zajedništvu završili svoje zavjetno hodočašće.

Ovo tradicionalno hodočašće još jednom je potvrdilo snagu vjere, zajedništva i ustrajnosti glamočkih vjernika koji su i ove godine pješice došli u Podmilačje kako bi sudjelovali u proslavi blagdana sv. Ive.

Visited 165 times, 105 visit(s) today

Comments are disabled