Treći sajam je iza nas i slobodno možemo reći – opet smo izdominirali! Hvala svim kolekcionarima koji su danas podržali ovu našu priču i pokazali kolika je strast prema sličicama u našem gradu.
Ovaj put smo srušili sve rekorde! Skupilo nas se oko 50 kolekcionara ispred dvorane, duplići su letjeli na sve strane, a atmosfera je bila vrhunska od prve do zadnje minute. Mnogo albuma je danas opasno blizu potpunog završetka!
USKORO IDE NOVI SKUP!
Za sve vas koji pitate – nema odmora! Budući da je ludnica svaki put sve veća, uskoro ide još jedan skup!
Pratite profil, uključite obavijesti i spremite te nove štosove duplata jer se vidimo vrlo brzo u novoj, još jačoj rundi mjenjanja.
Hvala svima i vidimo se uskoro!




Visited 9 times, 9 visit(s) today